Już wkrótce pełna gama najlepszych kosmetyków samochodowych!

Kosmetyki samochodowe

APC+

22.99169.99

Mocny koncentrat APC+ to świetny produkt do uniwersalnego użycia przez profesjonalistów i pasjonatów motoryzacji.

Kosmetyki samochodowe

Glass Cleaner

24.99124.99

Glass Cleaner marki Ultracoat to niesamowicie skuteczny i prosty w użyciu preparat. Czyszczenie szyb jeszcze nigdy nie było takie proste!

Kosmetyki samochodowe

Iron+

39.99229.99

Iron+ to produkt służący do usuwania zabrudzeń metalicznych i lotnej rdzy. Żelowa struktura Iron+ zapewnia długi czas działania czyszczonej powierzchni. Produkt posiada neutralne pH, co sprawia, że jest w pełni bezpieczny dla karoserii, felg, chromu, gumy, szkła a przede wszystkim dla Ciebie. Wywołuje dobrze znany efekt krwawienia. Szybko i głęboko penetruje czyszczoną powierzchnię, dlatego rezultat działania Iron+ możesz dostrzec już […]

Kosmetyki samochodowe

Shampoo+

34.99199.99

Bardzo skuteczny szampon, którego właściwości czyszczące doceniają zarówno profesjonaliści, jak i pasjonaci motoryzacji. Wysoce skoncentrowany, niesamowicie wydajny, a do tego posiada przyjemny cytrusowy zapach.

Kosmetyki samochodowe

Tar & Glue Remover

29.99159.99

Świetny preparat do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń z felg, lakieru i elementów plastikowych. Bezpieczny i skuteczny.

Kosmetyki samochodowe

Wipe It!

44.99249.99

Wipe It! to niezbędny produkt do skutecznego przygotowania powierzchni przed aplikacją wosku lub powłok ochronnych. Niesamowite właściwości odtłuszczające czynią go znacznie skuteczniejszym niż IPA i inne zmywacze.