Ultracoat Ceramic Coatings to zaawansowane powłoki ceramiczne i kwarcowe. Zostały zaprojektowane, by chronić Twoje dobra przed wszystkim, co może im zagrozić podczas codziennego użytkowania. Nasze rozwiązania ochronne znajdują swoje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, zabezpieczaniu łodzi i jachtów, a również samolotów. Wszystkie produkty charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na silną chemię, a dzięki ich właściwościom hydrofobowym możesz być pewny, że czyszczenie Twoich dóbr będzie banalnie proste. Jednocześnie dzięki bardzo dużej wytrzymałości na chemię będzie to zawsze bezpieczne dla wszystkich elementów auta czy łodzi. Jesteśmy dumni, że już kilkadziesiąt studiów detailingowych w całej Polsce zdecydowało się na korzystanie z naszych rozwiązań. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą i rozpocznij z nami współpracę! Ultracoat – To Protect Your Goods!

Powłoki ochronne

Hydro HD

199.00479.00

Hydro HD nadaje lakierowi doskonałą hydrofobowość oraz śliskość, a do tego świetnie wzmacnia połysk. Idealny jako top coating oraz samodzielna powłoka.

Powłoki ochronne

Premium Bond 9H

Najbardziej zaawansowana powłoka ceramiczna o wytrzymałości 5 lat i grubości powyżej 10 mikronów. Tylko do użytku profesjonalnego w certyfikowanych studiach Ultracoat Professionals.

Powłoki ochronne

One

319.00769.00

Unikalna powłoka ceramiczna Ultracoat One do ochrony zewnętrznych elementów auta. Prosta aplikacja i wysoka wydajność czyni ją ulubionym produktem naszych klientów.

Powłoki ochronne

Metal Guard

319.00

Bardzo odporna powłoka ceramiczna do zabezpieczenia powierzchni metalowych. Świetnie sprawdza się przy ochronie felg, elementów chromowanych i powierzchni narażonych na wysokie temperatury.

Powłoki ochronne

Fabric & Leather

129.00269.00

Bardzo skuteczna powłoka hydrofobowa do ochrony elementów materiałowych oraz skórzanych.