O nas

Zarys historii

O nas

Nasza historia

Tak samo jak Twoja, nasza firma również ma swoją historię. Zaczęliśmy w 2015 roku, choć pasja do idealnie czystych aut była w nas od zawsze. Pierwsze produkty to wąski wachlarz powłok ceramicznych. Każdy kolejny sezon to nowe rozwiązania detailingowe – nie tylko nowe powłoki ochronne, ale też kosmetyki samochodowe i akcesoria. Naszym głównym celem od zawsze jest dostarczanie Tobie łatwych w obsłudze produktów, które w pełni zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Partnerskie zasady

Zawsze współpracujemy na zasadach partnerskich. Wspieramy Cię, gdy aktywnie bierzesz udział w eventach branżowych. Dostarczamy Ci materiały marketingowe, które zachęcą Twoich klientów do skorzystania z pełnego pakietu usług. Wiemy, jak ważne jest rozwijanie umiejętności, dlatego nasi partnerzy mogą zawsze liczyć na darmowe szkolenia i stały support techniczny. Każdy partner Ultracoat Professionals może liczyć na indywidualne traktowanie, jesteśmy elastyczni i zawsze wysłuchamy Twoich sugestii!

Profesjonalna
Obsługa

Gwarancja Jakości

Partnerskie Zasady

Opinie Klientów

Zobacz, co myślą o nas nasi Klienci

Michał Spinek

CEO

Człowiek orkiestra w naszej firmie. Jak każdy CEO zajmuje się zarówno wszystkim jak i niczym. Planujesz event? Poszukujesz strategicznego partnera? Odezwij się do niego!

533484666

m.spinek@ultracoat.pl

  Tomasz Podbielski

  New Business Manager

  W poszukiwaniu nowych partnerów zwiedził więcej niż Tony Halik. Zna każdy produkt od podszewki i to on jest odpowiedzialny za ich regularne prezentacje. Chcesz przetestować nasze rozwiązania? Zaproś go do swojego studia!

  660755448

  t.podbielski@ultracoat.pl

   Patryk Śliwiński

   Technical Advisor

   Detailer z krwi i kości w naszym zespole. Wieloletnie doświadczenie w Magic Garage Automotive Centre pozwala być pierwszym testerem wszystkich nowości odkrywając wiele zastosowań nowych produktów. Szkoli nowych adeptów detailingu. Masz pytania techniczne? Od niego usłyszysz odpowiedź!

   601459805

   patryk@ultracoat.pl

    Skontaktuj się z nami!

    Jesteśmy po to, by wspierać Twój biznes!.